PhD értekezések - Archívum

2011

• Dr. Rezes Szilárd Gyula: A gyermekkori otitis media chronica catarrhalis serosa etiopatomechanizmusának vizsgálata

2007

• Dr. Szűcs Attila: A purinerg jelátvitel és a Deiters sejtek szerepe a belső fülben

• DEOEC Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika, Debrecen
  • Dr. Borkó Rezső: A hallás finom szabályozása: lassú motilis válasz és elektromotilitás a külső szőrsejtekben

2005

• Dr. Batta József Tamás: Emlős cochleából izolált külső szőrsejtek oldalfalmerevségének szabályozása és a cochleáris szabályozás.

• DEOEC Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika, Debrecen
  • Dr. Karosi Tamás: A kanyaróvírus szerepe az otosclerosisos halláscsökkenés etiopathogenezisében.
    • DEOEC Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika, Debrecen

• Dr. Tóth Tímea: A genetikai eredetű nem szindrómás nagyothallás.

2003

• Dr. Kisely Mihály: A vestibuláris rendszer központi idegrendszeri projectiója. PET tanulmány.

• DEOEC Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika, Debrecen
  • Dr. Szabó Zsolt: Tengerimalacból izolált I. típusú ganglion spirale neuronok elektrofiziológiai jellemzése.
    • DEOEC Fül-Orr-Gégészeti és Fej-Nyaksebészeti Klinika, DEOEC Élettani Intézet, Debrecen

1999

• Dr. Tóth László: A myasthenia gravis ocularis és bulbaris tüneteinek quantitativ jellemzése és a cochlea külső szőrsejt efferens neurotransmissiójának vizsgálata.

• Debreceni Orvostudományi Egyetem, Fül-orr-gégészeti Klinika, Debrecen

1998

• Dr. Jókay István: Immunológiai rendellenességek és az apoptosis szerepe a belső fül betegségeinek patomechanizmusában.

• Debreceni Orvostudományi Egyetem, Fül-Orr-Gégészeti Klinika, Debrecen

Frissítés dátuma: 2019.10.11.